Lista beneficjentów 
Lp Nazwisko Imię Sport Typ sportów
1 Cybulski Robert Badminton sporty olimpijskie
2 Dąbczyńska Wiktoria Badminton sporty olimpijskie
3 Goszczyńska Aleksandra Badminton sporty olimpijskie
4 Śmiłowski Paweł Badminton sporty olimpijskie
5 Świerczyńska Magdalena Badminton sporty olimpijskie
6 Jakieła Joanna Biathlon sporty olimpijskie
7 Żuk Kamila Biathlon sporty olimpijskie
8 Kaczmarska Agata Boks sporty olimpijskie
9 Marczykowska Natalia Boks sporty olimpijskie
10 Wójcik Elżbieta Boks sporty olimpijskie
11 Pedryc Alejandro Golf sporty olimpijskie
12 Borowska Anna Judo sporty olimpijskie
13 Drzymał Paweł Judo sporty olimpijskie
14 Kaleta Aleksandra Judo sporty olimpijskie
15 Kowalczyk Julia Judo sporty olimpijskie
16 Lysenko Oleksii Judo sporty olimpijskie
17 Pacut Beata Judo sporty olimpijskie
18 Szczurowski Kacper Judo sporty olimpijskie
19 Szymańska Angelika Judo sporty olimpijskie
20 Borowska Dorota Kajakarstwo sporty olimpijskie
21 Brzeziński Jakub Kajakarstwo sporty olimpijskie
22 Cyrulewska Klaudia Kajakarstwo sporty olimpijskie
23 Grabowski Bartosz Kajakarstwo sporty olimpijskie
24 Iskrzycka Justyna Kajakarstwo sporty olimpijskie
25 Kaczmarek Paweł Kajakarstwo sporty olimpijskie
26 Kitewski Aleksander Kajakarstwo sporty olimpijskie
27 Klatt Martyna Kajakarstwo sporty olimpijskie
28 Kołodziejczyk Katarzyna Kajakarstwo sporty olimpijskie
29 Korsak Przemysław Kajakarstwo sporty olimpijskie
30 Nowobilski Szymon Kajakarstwo sporty olimpijskie
31 Olszewska Julia Kajakarstwo sporty olimpijskie
32 Ostrowska Sandra Kajakarstwo sporty olimpijskie
33 Paszek Paulina Kajakarstwo sporty olimpijskie
34 Puławska Anna Kajakarstwo sporty olimpijskie
35 Puławska Małgorzata Kajakarstwo sporty olimpijskie
36 Szczerbińska Sylwia Kajakarstwo sporty olimpijskie
37 Szperkiewicz Katarzyna Kajakarstwo sporty olimpijskie
38 Sztuba Kacper Kajakarstwo sporty olimpijskie
39 Śliwiński Arsen Kajakarstwo sporty olimpijskie
40 Weckwert Filip Kajakarstwo sporty olimpijskie
41 Wieczorek Julia Kajakarstwo sporty olimpijskie
42 Wiśniewska Helena Kajakarstwo sporty olimpijskie
43 Zezula Norman Kajakarstwo sporty olimpijskie
44 Zwolińska Klaudia Kajakarstwo sporty olimpijskie
45 Banaszczyk Dorota Karate olimpijskie sporty olimpijskie
46 Gałka Michał Kolarstwo sporty olimpijskie
47 Jagodzińska Julita Kolarstwo sporty olimpijskie
48 Jaskulska Marta Kolarstwo sporty olimpijskie
49 Kaczkowska Justyna Kolarstwo sporty olimpijskie
50 Karwacka Marlena Kolarstwo sporty olimpijskie
51 Lach Marta Kolarstwo sporty olimpijskie
52 Łączkowski Cezary Kolarstwo sporty olimpijskie
53 Nerlo Aurela Kolarstwo sporty olimpijskie
54 Pikulik Wiktoria Kolarstwo sporty olimpijskie
55 Pikulik Daria Kolarstwo sporty olimpijskie
56 Płosaj Nikol Kolarstwo sporty olimpijskie
57 Prokopyszyn Filip Kolarstwo sporty olimpijskie
58 Rajkowski Patryk Kolarstwo sporty olimpijskie
59 Rudyk Bartosz Kolarstwo sporty olimpijskie
60 Seremak Nikola Kolarstwo sporty olimpijskie
61 Sibiak Nikola Kolarstwo sporty olimpijskie
62 Skalniak Agnieszka Kolarstwo sporty olimpijskie
63 Staniszewski Daniel Kolarstwo sporty olimpijskie
64 Sztrauch Mateusz Kolarstwo sporty olimpijskie
65 Tołomanow Aleksandra Kolarstwo sporty olimpijskie
66 Wojtyła Gabriela Kolarstwo sporty olimpijskie
67 Wielowska Nikola Kolarstwo sporty olimpijskie
68 Borkowski Mateusz Lekka atletyka sporty olimpijskie
69 Bukowiecki Konrad Lekka atletyka sporty olimpijskie
70 Dobek Patryk Lekka atletyka sporty olimpijskie
71 Galant Martyna Lekka atletyka sporty olimpijskie
72 Kaczmarek Natalia Lekka atletyka sporty olimpijskie
73 Kardasz Klaudia Lekka atletyka sporty olimpijskie
74 Kobielski Norbert Lekka atletyka sporty olimpijskie
75 Kotwiła Martyna Lekka atletyka sporty olimpijskie
76 Kowaluk Dariusz Lekka atletyka sporty olimpijskie
77 Marok Wojciech Lekka atletyka sporty olimpijskie
78 Mazur Szymon Lekka atletyka sporty olimpijskie
79 Mrzygłód Cyprian Lekka atletyka sporty olimpijskie
80 Niedziałek Olga Lekka atletyka sporty olimpijskie
81 Niedziałek Łukasz Lekka atletyka sporty olimpijskie
82 Przybyła Kamila Lekka atletyka sporty olimpijskie
83 Rozmys Michał Lekka atletyka sporty olimpijskie
84 Rzeźniczak Mateusz Lekka atletyka sporty olimpijskie
85 Sierocki Michał Lekka atletyka sporty olimpijskie
86 Skrzyszowska Pia Lekka atletyka sporty olimpijskie
87 Stachnik Oskar Lekka atletyka sporty olimpijskie
88 Stefanowicz Magdalena Lekka atletyka sporty olimpijskie
89 Stój Bartłomiej Lekka atletyka sporty olimpijskie
90 Sułek Adrianna Lekka atletyka sporty olimpijskie
91 Suwara Wiktor Lekka atletyka sporty olimpijskie
92 Witek Marcelina Lekka atletyka sporty olimpijskie
93 Wosztyl Natalia Lekka atletyka sporty olimpijskie
94 Zabawska Daria Lekka atletyka sporty olimpijskie
95 Zimny Tymoteusz Lekka atletyka sporty olimpijskie
96 Zyzańska Sylwia Łucznictwo sporty olimpijskie
97 Kaliszek Natalia Łyżwiarstwo figurowe sporty olimpijskie
98 Kurakova Ekaterina Łyżwiarstwo figurowe sporty olimpijskie
99 Bachanek Marcin Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
100 Bosiek Karolina Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
101 Czyszczoń Magdalena Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
102 Gąsecka Karolina Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
103 Jabrzyk Natalia Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
104 Maliszewska Natalia Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
105 Michalski Piotr Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
106 Wójcik Andżelika Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
107 Ziomek Kaja Łyżwiarstwo szybkie sporty olimpijskie
108 Bury Dominik Narciarstwo klasyczne sporty olimpijskie
109 Pilch Tomasz Narciarstwo klasyczne sporty olimpijskie
110 Skinder Monika Narciarstwo klasyczne sporty olimpijskie
111 Wąsek Paweł Narciarstwo klasyczne sporty olimpijskie
112 Wolny Jakub Narciarstwo klasyczne sporty olimpijskie
113 Gutkowski Łukasz Pięciobój nowoczesny sporty olimpijskie
114 Ławrynowicz Daniel Pięciobój nowoczesny sporty olimpijskie
115 Fiedkiewicz Kornelia Pływanie sporty olimpijskie
116 Hallmann Weronika Pływanie sporty olimpijskie
117 Herasimowicz Zuzanna Pływanie sporty olimpijskie
118 Juraszek Paweł Pływanie sporty olimpijskie
119 Kałusowski Jan Pływanie sporty olimpijskie
120 Kossakowska Dominika pływanie sporty olimpijskie
121 Kraska Jakub Pływanie sporty olimpijskie
122 Majerski Jakub Pływanie sporty olimpijskie
123 Ostrowski Karol Pływanie sporty olimpijskie
124 Polańska Aleksandra Pływanie sporty olimpijskie
125 Skierka Jakub Pływanie sporty olimpijskie
126 Stokowski Kacper Pływanie sporty olimpijskie
127 Świtkowski Jan Pływanie sporty olimpijskie
128 Wojdak Wojciech Pływanie sporty olimpijskie
129 Adamus Bartłomiej Podnoszenie ciężarów sporty olimpijskie
130 Kaczmarczyk Kinga Podnoszenie ciężarów sporty olimpijskie
131 Chyc Maria Snowboard sporty olimpijskie
132 Michalik Aleksandra Snowboard sporty olimpijskie
133 Nowaczyk Michał Snowboard sporty olimpijskie
134 Chmielewski Wojciech Sporty saneczkowe sporty olimpijskie
135 Kowalewski Jakub Sporty saneczkowe sporty olimpijskie
136 Bernal Sandra Strzelectwo sporty olimpijskie
137 Charkiewicz Remigiusz Strzelectwo sportowe sporty olimpijskie
138 Komorowska Katarzyna Strzelectwo sportowe sporty olimpijskie
139 Kowalewicz Maciej Strzelectwo sportowe sporty olimpijskie
140 Szutko Aleksandra Strzelectwo sportowe sporty olimpijskie
141 Bem Maciej Szermierka sporty olimpijskie
142 Bielec Maciej Szermierka sporty olimpijskie
143 Chrzanowska Julia Szermierka sporty olimpijskie
144 Chrzanowska Marika Szermierka sporty olimpijskie
145 Długosz Martyna Szermierka sporty olimpijskie
146 Kolańczyk Wojciech Szermierka sporty olimpijskie
147 Lubieniecki Wojciech Szermierka sporty olimpijskie
148 Matuszak Sylwia Szermierka sporty olimpijskie
149 Michalak Damian Szermierka sporty olimpijskie
150 Rutz Barbara szermierka sporty olimpijskie
151 Rządkowski Andrzej Szermierka sporty olimpijskie
152 Walczyk Julia Szermierka sporty olimpijskie
153 Zamachowska Aleksandra Szermierka sporty olimpijskie
154 Adamkiewicz Patrycja Taekwondo sporty olimpijskie
155 Hołubowicz Karol Taekwondo sporty olimpijskie
156 Kowalczuk Aleksandra Taekwondo sporty olimpijskie
157 Posadzy Jakub Taekwondo sporty olimpijskie
158 Wojtkowiak Adrian Taekwondo sporty olimpijskie
159 Chwalińska Maja Tenis sporty olimpijskie
160 Majchrzak Kamil Tenis sporty olimpijskie
161 Świątek Iga Tenis sporty olimpijskie
162 Badowski Marek Tenis stołowy sporty olimpijskie
163 Bajor Natalia Tenis stołowy sporty olimpijskie
164 Dyjas Jakub Tenis stołowy sporty olimpijskie
165 Kulczycki Samuel Szymon Tenis stołowy sporty olimpijskie
166 Węgrzyn Katarzyna Tenis stołowy sporty olimpijskie
167 Węgrzyn Anna Tenis stołowy sporty olimpijskie
168 Zatówka Patryk Tenis stołowy sporty olimpijskie
169 Słupek Roksana Triathlon sporty olimpijskie
170 Ulatowska Alicja Triathlon sporty olimpijskie
171 Barański Fabian Wioślarstwo sporty olimpijskie
172 Czaja Dominik Wioślarstwo sporty olimpijskie
173 Domeradzki Jan Wioślarstwo sporty olimpijskie
174 Gałek Izabela Wioślarstwo sporty olimpijskie
175 Glonek Dominik Wioślarstwo sporty olimpijskie
176 Grzella Paulina Wioślarstwo sporty olimpijskie
177 Kasparek Krzysztof Wioślarstwo sporty olimpijskie
178 Lemańczyk-Dobrzelak Krystyna Wioślarstwo sporty olimpijskie
179 Michałkiewicz Olga Wioślarstwo sporty olimpijskie
180 Modrzyński Bartosz Wioślarstwo sporty olimpijskie
181 Płomiński Piotr Wioślarstwo sporty olimpijskie
182 Posyłajka Łukasz Wioślarstwo sporty olimpijskie
183 Przekopski Patryk Wioślarstwo sporty olimpijskie
184 Sobieszek Monika Wioślarstwo sporty olimpijskie
185 Sochocka Magdalena Wioślarstwo sporty olimpijskie
186 Streng Barbara Wioślarstwo sporty olimpijskie
187 Węgrzycki-Szymczyk Natan Wioślarstwo sporty olimpijskie
188 Wierzbowska Maria Wioślarstwo sporty olimpijskie
189 Kałucka Aleksandra Wspinaczka sportowa sporty olimpijskie
190 Kałucka Natalia Wspinaczka sportowa sporty olimpijskie
191 Bernatek Mateusz Zapasy sporty olimpijskie
192 Chołuj Wiktoria Zapasy sporty olimpijskie
193 Ciunek Ewelina Zapasy sporty olimpijskie
194 Gil Patrycja Zapasy sporty olimpijskie
195 Głodek Magdalena Zapasy sporty olimpijskie
196 Kościółek Kamil Zapasy sporty olimpijskie
197 Kurniczak Gerard Zapasy sporty olimpijskie
198 Mądrowska Katarzyna Zapasy sporty olimpijskie
199 Ołenczyn Patryk Zapasy sporty olimpijskie
200 Pacurkowski Roman Zapasy sporty olimpijskie
201 Strzałka Natalia Zapasy sporty olimpijskie
202 Walerzak Agata Zapasy sporty olimpijskie
203 Wólczyńska Aleksandra Zapasy sporty olimpijskie
204 Butowski Tytus Żeglarstwo sporty olimpijskie
205 Gołębiowska Wiktoria Żeglarstwo sporty olimpijskie
206 Kwaśna Magdalena Żeglarstwo sporty olimpijskie
207 Łoboda Kinga Żeglarstwo sporty olimpijskie
208 Melzacka Aleksandra Żeglarstwo sporty olimpijskie
209 Rodziewicz Jakub Żeglarstwo sporty olimpijskie
210 Staniul Mikołaj Żeglarstwo sporty olimpijskie
211 Sulikowska Lidia Żeglarstwo sporty olimpijskie
212 Sztorch Jakub Żeglarstwo sporty olimpijskie
213 Mróz Bartłomiej Badminton sporty paraolimpijskie
214 Kozikowska (Sobczak) Katarzyna Kajakarstwo sporty paraolimpijskie
215 Kiryła Justyna Kolarstwo sporty paraolimpijskie
216 Tecław Aleksandra Kolarstwo sporty paraolimpijskie
217 Ciuksza Krzysztof Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
218 Czarnecki Łukasz Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
219 Derus Michał Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
220 Kibil Jagoda Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
221 Kossakowski Aleksander Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
222 Kotkowski Michał Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
223 Kotłowska Faustyna Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
224 Kucharczyk Karolina Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
225 Lepiato Maciej Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
226 Mamczarz Łukasz Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
227 Nicpoń Jakub Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
228 Pek Daniel Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
229 Piotrowska Marta Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
230 Śliwińska Renata Lekka atletyka sporty paraolimpijskie
231 Wasilewski Krzysztof Lekka atletyka (przewodnik) sporty paraolimpijskie
232 Dudka Adam Łucznictwo sporty paraolimpijskie
233 Sikorski Igor Narciarstwo alpejskie sporty paraolimpijskie
234 Skupień Witold Narciarstwo klasyczne sporty paraolimpijskie
235 Boruszewska Zuzanna Pływanie sporty paraolimpijskie
236 Drąg Przemysław Pływanie sporty paraolimpijskie
237 Golus Michał Pływanie sporty paraolimpijskie
238 Hrehorowicz Igor Pływanie sporty paraolimpijskie
239 Jabłońska Oliwia Pływanie sporty paraolimpijskie
240 Jastrzębski Adrian Pływanie sporty paraolimpijskie
241 Makowski Wojciech Pływanie sporty paraolimpijskie
242 Ogorzałek Alan Pływanie sporty paraolimpijskie
243 Rzetelski Kamil Pływanie sporty paraolimpijskie
244 Zięba Marzena Podnoszenie ciężarów sporty paraolimpijskie
245 Babska Emilia Strzelectwo sportowe sporty paraolimpijskie
246 Castro Adrian Szermierka na wózkach sporty paraolimpijskie
247 Dróżdż Kinga Szermierka na wózkach sporty paraolimpijskie
248 Grudzień Piotr Tenis stołowy sporty paraolimpijskie
249 Jastrzębska Dajana Tenis stołowy sporty paraolimpijskie