LAS 

W związku z obowiązującym na terenie kraju stanem epidemii, ogłoszonym z powodu zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i ograniczeniami z tego wynikającymi, informujemy, że zajęcia na boiskach Orlik w ramach Projektu Lokalny Animator Sportu (LAS) są wstrzymane do odwołania.

Ze względu na stan epidemii i nieznany na chwilę obecną termin jego odwołania, nie jest możliwe podanie daty rozpoczęcia Projektu LAS.  

Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy, krajowy operator Projektu pracuje nad rozwiązaniami, które pozwolą w sposób sprawny na wdrożenie Projektu w roku 2020. Wszystkich interesariuszy Projektu prosimy o cierpliwość i  wyrozumiałość w obecnej sytuacji.

Wszelkie informacje dotyczące Projektu Lokalny Animator Sportu będą pojawiały się na stronie internetowej (www.insp.pl) oraz na profilu Facebook (www.facebook.com/instytutsportupib/) Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego.

Kontakt z konsultantami Projektu LAS możliwy jest również za pośrednictwem infolinii, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Numer infolinii: +48 22 569 99 60

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LAS epidemia v2